
GREENWICH PRINT STUDIO
01135, Україна, м. Київ,
вул. В. Чорновола, 25, офіс 221.
E-mail:
| Пн - Птн | 10.00 - 18.00 |
| Сб - Нд | Вихідний |
Наші контакти

Будемо раді вітати вас у нашому офісі!
Пригостимо смачною кавою, покажемо зразки та познайомимо з виробництвом!![]()
Nutshellквітень 19, 2024Дуже якісний друк на дуже якісних футболках, раджу усім
Vitaliy Voltarnistквітень 12, 2024Дуже якісний сервіс. Оперативно, не дорого, якісний друк.
Виталина Харченкоквітень 5, 2024Кваліфіковані та ввічливі спеціалісти. Співпрацюємо вже багато років по різним видам роботи: від друку буклетів до брендування авто, банерів і т.п.
Александр Христинченкоквітень 4, 2024Найкраща поліграфія ! Гарний підхід, гарні ціни
Александр ФундиратБерезень 11, 2024Приємні люди і швидке обслуговування)
George MalkochefЛютий 23, 2024Працюємо з цією компанією вже 3 роки. Були нюанси з комунікацією та строками узгодження роботи. Інколи з наявним дизайном та баченням щодо матеріалів ми формували замовлення тиждень. АЛЕ якість роботи краща ніж в інших компаніях. Правильно оформлена продукція виглядає продажною та "смачною". Останнє замовлення було виконано майже миттєво, що не зробили інші. Тож підсумуючи можу сказати, що працювати з ними точно варто, але перед зверенням сформуйте детальне технічне завдання, щоб не перетворювати співпрацю в "романтичну історію" замовника і виконавця.
Евгения СаркисянЛютий 23, 2024Дуже крута, сучасна друкарня! Швидко, оперативно, якісно, все зрозуміло пояснюють. Навіть в самому приміщенні дуже затишно знаходитись
Ірина ЛисенкоСічня 22, 2024Дякую типографії за якісну роботу! Замовляла для кав'ярні меню, все дуже якісно. До кожної дрібниці ставляться уважно. Все перепровіряють. Мені дуже сподобалось!
Марина Видулинагрудень 27, 2023Суперська поліграфія. Я у захваті від якості, оперативності та сервісу. Величезне дякую менеджеру Катерині, що завжди була на зв’язку, допомогла з вибором, проконсультувала та дуже швидко втілила мою ідею. Ви дуже круті!
Анж Згрудень 21, 2023Дуже класна компанія, всі замовлення виконують швидко, вчасно, співпрацюємо з ними багато років, нарікань немає. Завжди йдуть на зустріч клієнту. Дякую за Вашу роботу!







